Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Vērienīgais Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss 2016 basketbolā

Vērienīgais Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss 2016 basketbolā

Datums: 25.08.2016 | Autors: Elita Platača | Jaunumi

Vēl nebijis notikums Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola nodaļas vēsturē. Septīto reizi pēc kārtas, Liepājā, noritēja starptautiskais, tradicionālais "G.Krūmiņa piemiņas kauss 2016’’ basketbola turnīrs jauniešiem. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu komandu skaits palielinājies par 4 komandām un līdz ar to,  turnīrā dalību ņēma 48 komandas, ap 675 basketbolistu no Lietuvas, Latvijas un Krievijas.

Sacensības noritēja trīs dienas, četrās dažādās vecuma grupās. Liepājas Olimpiskajā centrā sacentās jaunie basketbolisti U13 (2004./05.), U15 (2002./03.) un U17 (2000./01.) vecuma grupas zēni un meitenes, savukārt Grobiņas Sporta centrā startēja U19 (1998./99.) vecākās grupas jauniešu komandas.

Turnīra ietvaros tika paredzēts treneru konkurss Kristapa Porziņģa āra basketbola laukumā, diemžēl, lietaino laika apstākļu dēļ, nācās mainīt konkursa norises vietu uz Liepājas Olimpisko centru.

Īpaši bija padomāts par turnīra dalībniekiem.  Liepājas pludmalē,  Red Sun Buffet teltī notika diskotēka. Bērniem bija iespēja iepazīties savā starpā, dibināt jaunus kontaktus un izdejoties.

Turnīrā piedalījās astoņas Liepājas sporta spēļu skolas komandas. Visās vecuma grupās liepājnieki izcīnīja 8 godalgotas vietas. Vecākās un jaunākās meiteņu grupas izcīnīja godpilnās 1.vietas, kā arī G.Krūmiņa piemiņas kausus.

 

Metodiķe Elita Platača: Manuprāt, turnīrā Liepājas Sporta spēļu skolas komandas ieguva lielu spēļu pieredzi. Lai sāktu gatavoties jaunajai 2016./2017. gada sezonai, svarīgākais bija iespēja redzēt savas spēles. Turpmāk treneriem treniņos nāksies veikt pretinieku analizēšanu, komandas pilnveidošanu un basketbolista individuālo prasmju slīpēšanu.

Esmu gandarīta par sacensību norisi, it īpaši gribu pateikt lielu paldies, visiem, kuri man palīdzēja turnīra organizēšanā! Mani priecēja tas, ka patīkamā atmosfērā valdīja ļoti labestīga turnīra gaisotne.

Liels pagodinājums liepājniekam, profesionālam basketbolistam Marekam Jurevičus par iespēju atnākt uz balvu pasniegšanas ceremoniju!

Izsaku lielu pateicību Gundegai Tauriņai par radošām idejām!

Liepājas Sporta spēļu skolas vārdā gribu pateikt lielu paldies turnīra atbalstītājiem Liepājas pilsētas Domei, Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldei un Liepājas Olimpiskam centram.   

 

U13 (2004./05.)

1.vieta - Liepāja (trenere Valda Jureviča), vērtīgākā komandas spēlētāja Madara Šmite

3.vieta - Liepāja (treneris Arvis Steckis), vērtīgākais komandas spēlētājs Arturs Vuciņš

U15 (2002./03.)

3.vieta - Liepāja (trenere Ināra Biciņa), vērtīgākā komandas spēlētāja Megija Šaķe

2.vieta - Liepāja (treneris Krists Pīternieks), vērtīgākais komandas spēlētājs Miks Cīrulis

U17 (2000./01.)

3.vieta -Liepāja (treneris Kaspars Mājenieks), vērtīgākā komandas spēlētāja Elvija Anna Veršele

3.vieta - Liepāja (treneris Arvis Steckis), vērtīgākais komandas spēlētājs Artis Lazdenieks

U19 (1998./99.)

1.vieta - Liepāja (treneris Armands Misus), vērtīgākā komandas spēlētāja Annija Ķergalve

2.vieta - Liepāja (treneris Raitis Dzelme), vērtīgākais komandas spēlētājs Renārs Spinga

 

Sacensību rezultātus skatīt www.lsss.lv basketbola  sadaļā  ‘’sacensības’’

 

Komentāri par turnīra gaitu:

Treneris Armands Misus: ‘’U19 meiteņu grupā piedalījās 4 komandas-Jelgava, Rīga/Jugla, Valmiera un Liepāja. Pret Juglu (80:32), Valmieru (80:38) uzvaras nāca vieglākā cīņā. Spēle par 1.vietu pret Jelgavu izvērtās spraiga. Pirmās spēles puse noritēja punkts punktā, pēc 2/4 mīnus 1 punkts (25:26), ¾ uzvarēta ar 19:12, kas deva 6 punktu pārsvaru, kas tika noturēts līdz turnīra spēles beigām, noslēdzot ar rezultātu 50:47. 3.vietu izcīnīja Valmieras meitenes, uzvarot Juglu, ne mazāk interesantā spēlē 42:38’’.


  < atpakaļ