Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

U15 zēniem LJBL bronza!

U15 zēniem LJBL bronza!

Datums: 29.04.2024 | Autors: Emīls Vizulis | Jaunumi

Iepriekšējā nedēļas nogalē Siguldā tika aizvadīts U15 finālturnīrs zēniem, lai noskaidrotu šīs sezonas spēcīgākās komandas. Mūsu U15 zēni (treneris V. Pusaudzis) ar kārtīgu cīņu un pašatdevi ieguva godpilno 3. vietu!

Pirmajā dienā tika aizvadītas spēles pret ''Ogres BS'' un ''BJBS Rīga/DSN'' komandām. Diemžēl, tika piedzīvoti zaudējumi, attiecīgi, ar rezultātiem 41:55 un 48:52. Lai kvalificētos labāko četrniekam, mūsējiem nākamajā dienā bija jāuzvar ''Ezerzeme/Rēzeknes BJSS'' ar vismaz 10 punktu pārsvaru un jācer uz Ogres panākumu pret DSN komandu. Izdevās uzvarēt ''Ezerzeme/Rēzeknes BJSS'' komandu ar rezultātu 61:46, kā arī Ogre tika galā ar DSN.

Pusfinālā tika atzīts ''BJBS Rīga/Jugla'' pārākums (35:77), kas nozīmēja, ka pēdējā spēlē būs jācīnās par bronzas godalgām. Ar kārtīgu cīņu mūsējie spēja salauzt pretinieku, un pelnīti nopelnītas bronzas godalgas! Spēles rezultāts 61:53. Šajā spēlē uzvaru kaldināja Emīls Steckis ar 19 gūtajiem punktiem.

Trenera Vaira Pusaudža komentārs par finālturnīru: ''Ļoti liels prieks par šo panākumu, par puišiem, kas atdeva sevi visu un ticēja, tāpat kā es, ka mēs varam! Varbūt ar veiksmes palīdzību, bet, kā saku, tā veiksme ir jānopelna un mēs, puiši, to bijām pelnījuši ar savu darbu un attieksmi. Grupu iesākām ar 2 zaudējumiem ļoti līdzīgās spēles, bet, kā es teicu puišiem, mums ir treša dzīvība kā datorspēlēs, un mums tā ir jāizmanto. Ļoti kvalitiatīvi nospēlējām pret Ezerzemi, uzvarot ar nepieciešamo punktu skaitu. Un paldies Ogrei, kas pārspēja DSN un mēs esam četriniekā. Pret Ogri spēlē par 3. vietu ar pacietību un kārtīgu kapiņu aizsardzībā salauzām viņus.
Paldies vecākiem, kas mēroja garo ceļu, lai atbalstītu klātienē, paldies Sporta skolai par nodrošinātiem labiem apstākļiem, lai mēs to varētu sasniegt!
Kas mēs esam - LIEPĀJA!

Treneru izraudzītajā Talantu pieciniekā tika iekļauts mūsu Roberts Valdis Bērziņš. Lepojamies!

 

 


  < atpakaļ