Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

U13 izcīna bronzu

U13 izcīna bronzu

Datums: 13.06.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Nedēļas nogalē U13 basketbolistes ar treneri Ģirtu Splīti izcīnījušas bronzas medaļas
Finālspēles aizvadītas Tukumā, kur Liepājnieces veiksmīgi tika galā ar RBJSS Rīdzene, gūstot uzvaru ar 45:32, taču sekoja trīs zaudējumi-pret Ventspils Spars ar 29:30, BJBS Rīga/Jugla 31:50 un BJBS Rīga/Centrs basketbolistēm 30:51. Šis rezultāts jaunās basketbolistes aizveda cīņā pret Tukuma Sporta skolu, lai noskaidrotu trešās vietas ieguvējas. Ar stabilu uzvaru, 50:38, Liepājnieces godam aizstāvēja medaļnieču titulu.
Trenera Ģirta Splītes komentārs:”Milzīgs paldies visiem, kas atbalstīja klātienē vai attālināti skatoties spēļu tiešraides. Fināli notika Tukumā, bet to nevarēja just, jo sajūta bija kā spēlējot savās mājās - Liepājas skaļais vecāku fanu klubs - radīja finālu atmosfēru-bravo!
Visas nedēļas garumā treniņos fokuss bija ļoti labs, jo meitenes zināja uz ko tiecamies un, lai to sasniegtu, visiem ir jāiet vienā virzienā. Ierodoties Tukumā, meitenes pavisam pārslēdzās uz finālu režīmu - tik nosvērtas, motivētas un pārliecinātas pār savām darbībām viņas vēl nebiju redzējis. Šis gads un sezona nebija vienkārša, saskārāmies ar dažādām grūtībām, taču tās mūs visus vienoja un saliedēja, radot īstu KOMANDU. Pavisam drīz jau dodamies tālāk un sākam gatavoties jaunajai sezonai. Apsveicu visus ar izcīnīto Bronzas godalgu un paldies Liepājas Sporta spēļu skolai par uzticēšanos strādāt ar šo grupu!”

  < atpakaļ