Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Norisināsies apmācību cikls sporta skolas vecākiem un audzēkņiem

Norisināsies apmācību cikls sporta skolas vecākiem un audzēkņiem

Datums: 16.12.2023 | Autors: Emīls Vizulis | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skola sadarbojoties ar “izdzīvošanas skolu” organizēs izglītojošu apmācību ciklu bērniem un vecākiem. Apmācību galvenais mērķis ir izaudzināt atbildīgus, pārliecinātus un patstāvīgus jauniešus ar tādām svarīgām dzīves vērtībām kā savstarpējā cieņa, atbildība un uzticība.

Lai veiksmīgi notiktu apmācības, tās tiks organizētas ne tikai pašiem audzēkņiem, bet arī vecākiem un treneriem, kuri ikdienā sastopas ar dažādiem izaicinājumiem un problēmām.

Apmācības jauniešiem notiks praktiskā veidā caur netradicionāliem komandu uzdevumiem, jauniešus rosinot domāt par tādām svarīgām dzīves vērtībām, kā savstarpēja cieņa, atbildība, uzticība, spēcīga rakstura nozīme, vēlme darīt vairāk nekā prasīts, jo tās ietekmēs viņu sportisko sniegumu kā komandai laukumā, kā arī tas ietekmēs visu dzīvi.

Savukārt seminārs vecākiem norisināsies 9.janvārī LOC Rožu zālē laika posmā no 18:00-20:30, kura mērķis ir sniegt praktiskus instrumentus un atbalstu, lai audzinātu bērnu ģimenē, kuri būs atbildīgi, pārliecināti un patstāvīgi cilvēki sabiedrībā.

Apmācības vadīs personības un komandu izaugsmes treneris Oskars Špickofs, kurš jau sešus gadus ir “izdzīvošanas skolas” vadītājs, izstrādā un vada dažāda līmeņa un satura programmas, kurās cilvēku un komandu izaugsme notiek mijiedarbībā ar dabu un apkārtējiem cilvēkiem.

Liepājas Sporta spēļu skola aicina vecākus būt atsaucīgiem un iesaistīties šajā seminārā. Kopējais vecāku līdzfinansējums būs 5 EUR par vienu sporta skolas audzēkni un šis finansējums palīdzēs nodrošināt šo apmācību ciklu pilnā apmērā. Lai reģistrētos šīm apmācībām (gan vecāku semināram, gan bērnu praktiskajai nodarbībai) spied uz zemāk norādīto saiti.

https://izdzivosanasskola.lv/products/parmainu-domasana-jauniesu-sporta-20-decembris


  < atpakaļ