Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Jauniešu izlašu vidū vairāki liepājnieki

Jauniešu izlašu vidū vairāki liepājnieki

Datums: 02.06.2023 | Jaunumi

Latvijas Basketbola Savienība nākusi klajā ar informāciju par Latvijas jauniešu basketbola izlases treneriem un spēlētājiem. Zīmīgi, ka vairākās jauniešu izlasēs par “stūrmaņiem” ir izraudzīti arī Liepājas Sporta spēļu skolas treneri un spēlētāji.

Latvijas U14 meiteņu izlašu trenera gods uzticēts Liepājas Sporta spēļu skolas trenerim Ģirtam Splītem. Savukārt U18 izlašu vadīšana uzticēja BK “Liepāja/LSSS” stūrmanim Rūdolfam Rozītim, kuri tandēmā ar kolēģi Ģirtu Splīti izcīnīja bronzas godalgas Pullman Latvijas sieviešu basketbola līgā.

Zīmīgi, ka jauniešu izlašu sarakstos ir arī vairākas Liepājas Sporta spēļu skolas audzēknes. U14 vecuma grupā izlašu sarakstā ir divas liepājnieces Helēna Paula Arāja un Līva Kairo. U15 vecuma izlasē spēlēs Ance Kočetkova. Savukārt U18 meiteņu izlasē piecas Liepājas Sporta spēļu skolas audzēknes – Madara Šmite (LJBL sezonas vērtīgākā spēlētāja), Kitija Muzikante, Marta Kaupmane, Adelīna Urtāne un Sanija Brikmane.

Ar augstvērtīgiem sasniegumiem izcēlušies arī vēju pilsētas zēnu komandas treneri. U15 jauniešu izlasē trenera asistenta gods atvēlēts Liepājas Sporta spēļu skolas trenerim Arvim Steckim. Savukārt U18 jauniešu izlasē trenera asistenta pienākumus pildīs Krists Pīternieks. Tāpat jāpiebilst, ka vīriešu nacionālās izlases viens no treneriem gaidāmajā Pasaules kausā būs arī BK “Liepāja” galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis, kurš pilda vecākā trenera pienākumus arī Liepājas Sporta spēļu skolā. Šis gads Artūram Visockim-Rubenim ir bijis īpaši veiksmīgs, likumsakarīgi saņemot gada trenera godu Latvijas Basketbola līgā.

Jauniešu zēnu izlasēs būs arī vairāki Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi. U14 vecuma grupā izlašu sarakstā ir iekļuvis Vaira Pusaudža audzēknis Emīls Steckis. Savukārt U15 zēnu izlasē Liepāju pārstāvēs Arvja Stecka audzēknis Edvards Jonaitis.


  < atpakaļ