Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Iespēja pievienoties basketbola tiesnešu komandai

Iespēja pievienoties basketbola tiesnešu komandai

Datums: 04.09.2020 | Autors: Toms Mackars | Jaunumi

Pavisam drīz tiks dots starts jaunajai basketbola sezonai un līdz ar to darbs notiek arī pie Liepājas jauno basketbola tiesnešu sagatavošanas. Jaunieši, kuriem ir interese redzēt basketbolu “tiesneša acīm” ir laipni aicināti pievienoties Liepājas jauno basketbola tiesnešu skolas apmācības procesā, kuras norise ir bezmaksas.

Liepājas Jauno Basketbola tiesnešu skola darbojas jau kopš 2005. gada un kopš tā laika LBS komisāra Aigara Rutkovska vadībā ir mācījušies vairāk kā 30 tiesneši, kuri var lepoties ar visaugstāko novērtējumu. Šobrīd jauno tiesnešu skolu vada starptautiskās kategorijas tiesnesis Mārtiņš Kozlovskis, kuram ir pieredze dažādos Pasaules un Eiropas čempionātos, tādējādi cenšoties šīs zināšanas nodot jaunajai paaudzei, kas iespējams pēc gadiem 5 – 10 būs vieni no vadošajiem Latvijas jaunajiem tiesnešiem ar labu perspektīvu nākotnē.

 Liepājas jauno basketbola tiesnešu skolā jaunieši studē ne tikai basketbola noteikumus, bet ātri tiek apgūta arī tiesnešu pārvietošanās un mehānika laukumā, tiek pilnveidota komunikāciju savā starpā, kā arī notiek video analīzes process, lai spētu sekmīgi mācīties no savām kļūdām un mācīties uz notiekošo apskatīties no malas.

 Plānots jauno grupu veidot no jauniešiem, kas dzimuši no 2006. – 2008.gadam, tādējādi basketbola tiesneša pamatus ieliekot jau agrā jaunībā. Tajā pašā laikā iespēja uzsākt mācīties tiesneša arodu netiks liegta arī gados vecākiem censoņiem, kuriem būtu tāda vēlēšanās.

 Nodarbības norisināsies vienu reizi nedēļā (ceturtdienās) Liepājas sporta spēļu skolas konferenču zālē, kas atrodas Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā. Turklāt pirmā nodarbība norisināsies jau pavisam drīz – 10.septembrī pulksten 18:00. Tie, kas vēlas izmēģināt spēkus „šajā lauciņā” tiek aicināti pieteikties pie Liepājas Jauno basketbola tiesnešu skolas vadītāja Mārtiņa Kozlovska pa tālruni +371 26100704 vai e-pastu: martins@e-liepaja.lv.


  < atpakaļ