Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Godināti Liepājas sporta laureāti

Godināti Liepājas sporta laureāti

Datums: 14.03.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Lielā Dzintara gaismās pasniegtas balvas Liepājas sporta laureātiem, kuri 2021.gadā, neskatoties uz pandēmiju, ir raduši ceļus, risinājumus un panākumus.
Esam lepni paziņot, ka arī mūsu kolektīvu pārstāv divi balvu ieguvēji:
Mārtiņš Kozlovskis, basketbols – par profesionālajiem panākumiem, kas ļāva kā vienīgajam Baltijas valstu pārstāvim piedalīties Tokijas Olimpiskajās spēlēs un tiesāt nozīmīgas spēles olimpiskajā basketbola turnīrā.
Balva par mūža ieguldījumu sportā-
Ināra Biciņa, basketbols – par ilggadēju krietnu, nesavtīgu, godprātīgu un milzīgi lielu ieguldīto darbu ne tikai kā trenerei, sagatavojot jaunos basketbolistus, bet arī dodot nenovērtējamu ieguldījumu basketbola attīstībā Liepājā, ziedojot savu mūžu sporta pedagoģes darbam, kas noteikti nav bijis viegls un allaž ir izaicinājumiem pilns.
Liepājas Sporta Spēļu skolas direktors Guntars Kikučs un kolēģi izsaka lielu pateicību Inārai Biciņai par mūža ieguldījumu - savu dzīves misiju, ziedojot sevi vairāk kā 40 gadus nostrādājot par basketbola treneri. Novēlam pašu galveno-veselību, kā arī spēju saglabāt dzīvesprieku un enerģiju kā līdz šim!
Mums ir patiess prieks un lepnums, ka mūsu komandā strādā Mārtiņš Kozlovskis - "Gada cilvēks sportā", visi panākumi vēl tikai priekšā!

  < atpakaļ