Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

    U19 vecuma grupā basketbolā meitenēm sudrabs, puišiem 4. vieta

U19 vecuma grupā basketbolā meitenēm sudrabs, puišiem 4. vieta

Datums: 07.05.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

U19 meiteņu finālturnīrā aizritēja aizraujošas cīņas gan pusfinālā, gan finālā. Finālā BJBS “Rīga/Rīdzene” pieveica Liepājas Sporta spēļu skolu ar 63:59 (12:14, 30:30, 43:47).  Liepājas komandai Ketija Vihmane guva 22 punktus.

Komandas galvenais treneris Kaspars Mājenieks atzīst: “Sezonas laikā daļa no komandas spēlēja sieviešu līgā, daļa trenējās atsevišķi, bet jaunatnes līgā komanda pieslēdzās tikai uz play-off spēlēm. Viss apliecina, ka šāds lēmums ir bijis pareizs. Pusfinālā izcīnījām uzvaru pēdējās sekundēs, meitenes visu izdarīja perfekti. Finālā labi sākām, bet pretinieks mūs noķēra un aizgāja priekšā. Beigas nospēlējām nepārliecināti – minūti pirms beigām bija -9 punkti, piekāpāmies ar -5 punktiem. Iespējams, ka pietrūka kādas 20 sekundes, lai pretinieku noķertu. Kopumā pārmest neko nevaru, jāturpina strādāt!”

Talantu pieciniekā iekļautas divas liepājnieces - Ketija Vihmane un Līna Loceniece, kuras nominēja ilggadējā Latvijas sieviešu basketbola izlases kapteine Gunta Baško.

U19 grupā puišiem Ventspils “Spars” komandai spēlē par bronzas medaļām izdevās pārspēt Liepājas Sporta spēļu skolas vienību – 74:53 (13:8, 40:26, 58:36). Līdz ar to liepājnieki šoreiz paliek 4. vietā. Uzvarētājiem Ričards Vitoļskis guva 17 punktus un izcīnīja 5 bumbas. Liepājai Roberts Ķuze guva 13 punktus. Talantu piecniekā iekļauts LSSS basketbolists Roberts Ķuze.

Komandas galvenais treneris Arvis Steckis saka: “Ņemot vērā to, ka komanda līdz šim nebija izcīnījusi medaļas, 4. vieta ir sasniegums, jo tik augstu vēl nebijām bijuši. Pēdējā spēlē laikam nespējām sev noticēt, spēle neaizgāja. Centos gan psiholoģiski komandu sagatavot, bet laikam kaut kas pietrūka. Daudzi spēlētāji komandā ir perspektīvi, tā kā plinti krūmos mest nevajadzētu.”


  < atpakaļ