Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

U16 basketbolisti atgriežas no EJBL 2. posma spēlēm

U16 basketbolisti atgriežas no EJBL 2. posma spēlēm

Datums: 22.01.2020 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skolas U16 basketbolisti trenera Arvja Stecka vadībā ir atgriezušies no  Sanktpēterburgas (Krievija), kur notika EJBL 2. posma sacensības. Piecās spēlēs komanda guva trīs uzvaras, ierindojoties 3. vietā posmā un 8. vietā kopvērtējumā. 

Komandas treneris Arvis Steckis stāsta: “Kaut ko izdarījām, kaut ko neizdarījām. Pretim bija pietiekami stipras komandas, un pāris spēlēs mēs īsti nevarējām uzķert spēli, pielāgoties izmaiņām – spēlē sevi ir jāatdod!”

Dodoties uz sacensībām, komanda pastiprinājās ar trim spēlētājiem, viņi arī turnīra labāko vidū – simboliskajā piecniekā Patriks Reimanis, rezultatīvākais komandā – Mārtiņš Pelcbergs.  

Iespaidu atstājusi arī pati Sanktpēterburga – dzīvošana teju vai olimpiskā ciematā ar dažādām sporta arēnām un augstceltnēm, kā arī iespēja apmeklēt Eirolīgas spēli. Turklāt, esot Sanktpēterburgā, treneris Arvis Steckis saņēma LSSS “Gada balva 2019” apbalvojumu kā gada labākais basketbola treneris, ko ar aplausiem sveica visi sacensību dalībnieki. Nākošais Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EJBL) posms notiks aprīļa sākumā Liepājā.

Spēļu rezultāti:

LSSS – KTP Kotka (Somija) 52:39

LSSS – BC Barsy (Kazahstāna) 43:58

LSSS – Zenit/Centralnaja (Sanktpēterburga) 45:43

LSSS – SDJUSOR Nr.56 (Maskava) 62:51

LSSS – Trudovije rezervi (Maskava) 48:79


  < atpakaļ