Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Sporta skolu treneri mācās mūsdienu tendences sportistu fiziskajā sagatavošanā

Sporta skolu treneri mācās mūsdienu tendences sportistu fiziskajā sagatavošanā

Datums: 25.09.2018 | Jaunumi

Nedēļas nogalē LOC arēnā notika Liepājas Sporta spēļu skolas organizēts seminārs “Mūsdienu tendences sportistu fiziskā sagatavošanā”, kuru vadīja fiziskās sagatavotības treneris un fizioterapeits Ēriks Visockis.

Semināru apmeklēja visu piecu – LSSS, Liepājas kompleksās sporta skolas, Liepājas Futbola skolas, Florbola sporta skolas un Tenisa Sporta skolas treneri, kuri gan papildināja teorētiskās zināšanas, gan varēja uz vietas tās izmēģināt praksē.

Treneri uzzināja par vizuālo diagnostiku, 21. gadsimta tendencēm un ietekmi uz balsta kustību aparātu bērnu un jauniešu sportā, koriģējoši attīstošo pieeju fiziskajā sagatavotībā un kustību treniņiem, runāja par raksturīgākajām kļūdām un kā tās nepieļaut.

LSSS basketbola treneris Kaspars Mājenieks, kurš strādā ar pusaudžu vecuma basketbolistēm uzsver: “Stāja mūsdienu jauniešiem ir problēma, seminārā dotās zināšanas noteikti palīdzēs radoši strādāt ar tās koriģēšanu. Interesanti, ka Ēriks Visockis stāstīja, kā koriģēt stāju jauniešiem gan treniņa iesildošā, gan galvenajā daļā, turklāt – kā vienu vingrinājumu, pamainot nianses, var izmantot dažādos sporta veidos. Tas veicina domāt, ko mēs dodam bērniem un jauniešiem, ieliekot savu kreativitāti.”

Treneri vienbalsīgi atzina, ka šāds seminārs ir svarīgs tieši pirms sezonas un saka paldies par iespēju tādā piedalīties. Liepājas Sporta spēļu skolas treneri atzīst Ērika Visocka skatījumu par iedvesmojošu un savādāku nekā ierasts un pielietos to praksē savos sporta veidos.

 

 

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola


  < atpakaļ