Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Raksturu parādīja arī pašmāju puiši no Liepājas Sporta spēļu skolas komandas

Raksturu parādīja arī pašmāju puiši no Liepājas Sporta spēļu skolas komandas

Datums: 19.05.2016 | Autors: Zintis Lākutis | Jaunumi

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas OC norisinājās 2015./2016.gada sezonas VEF LJBL finālsacensības basketbolā zēniem U-14 (2002) vecuma grupā. Interesantas un spraigas cīņas bija vērojamas jau no pirmajām grupu spēlēm, kur par favorītiem tika uzskatītas galvaspilsētas komandas.

Pārsteigumi arī šoreiz izpalika un pusfinālā tikās četras Rīgas komandas. "Ķeizars/VEF" spēkojās ar "BJBS Rīga", kur pirmie izrādījās pārāki (68:33). Otrajā pārī "Rīga/DSN" lūkoja pārspēt pagājušās sezonas čempionus - "Rīdzenes" komandu, Daugavas Sporta nama puišiem tas arī veiksmīgi izdevās (55:41) un viņi iekļuva finālā, kur dienu vēlāk pārspēja "Ķeizaru" (77:62) un kaklā kāra zelta medaļas. Ex - čempioni "Rīdzene" šoreiz tika pie bronzas godalgām ar rezultātu (89:52) uzvarot "BJBS Rīga".

Raksturu parādīja arī pašmāju puiši no Liepājas Sporta spēļu skolas komandas, kas "mazajā finālā" par 5. vietu visnotaļ pārliecinoši ar rezultātu 94:64 apspēlēja Ogres basketbolistus.

Talantu piecnieks: Krišs Helmanis (BJBS “Rīga/DSN”), Kārlis Daga-Krūmiņš (“Ķeizars/VEF Rīga”), Gatis Vēgners (BJBS “Rīga/Rīdzene”, Kaido Liepiņš-Liepa (BJBS “Rīga”) un Rodijs Mačoha (Liepāja).

Finālturnīra noslēguma tabula:

1. Rīga/DSN
2. BS Ķeizars/VEF
3. BS Rīdzene
4. BJBS Rīga
5. Liepājas SSS (treneris Zintis Lākutis)
6. BS Ogre
7. Rīga/A. Kraukļa VEF
8. Līvāni

Raksturu parādīja arī pašmāju puiši no Liepājas Sporta spēļu skolas komandas


  < atpakaļ