Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Pārskats par 2017./2018. gada basketbola sezonu

Datums: 09.06.2018 | Autors: Ieva Lanka | Jaunumi

 

Ir noslēdzies 2017./2018.gada sezonas

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas

 turnīrs

 

No  š.g. 1.-4.jūnijam, Rīgā un Salaspilī, ar “Baltais kauss” finālspēlēm U10, U11 vecuma grupas zēniem un meitenēm noslēgusies Latvijas Basketbola savienības Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 2017./2018. gada sezona. Treneru Armanda Misus, Valdas Jurevičas, Ināras Biciņas, Kaspara Mājenieka, Egitas Lāces, Raita Dzelmes, Arvja Stecka, Krista Pīternieka, Nika Lagzdiņa un Arta Birzes vadībā Liepājas Sporta spēļu skola šajā sezonā startēja ar 11 zēnu un 9 meiteņu komandām.

Komandas startēja sekojošās apakšlīgās:

Zēnu U14, U16 un U19 komandas – Superlīgā.

Zēni U15,U17, U19 - Nacionālajā līgā.

Meitenes  U14 ,U16, U17, U19 - Superlīgā,

U15meitenes -  Nacionālajā līgā.

Persil U12 ,U13 grupās  zēnu un meiteņu komandas, U10 meitenes un zēni, U11 divas zēnu un viena meiteņu komanda - Rietumu konferencē.

   

Savukārt Persil U12, U13 grupas zēni un meitenes izspēlēja savu čempionātu pēc sabraukumu principa. 

U10, U11 (divas komandas) zēni un U11 meitenes piedalījās “Baltais kausa” rudens, ziemas, pavasara skolēnu brīvlaikos un jūnija finālsacensībās.

Liepājas jaunie basketbolisti no septembra līdz maijam kopā aizvadīja spēlēm bagātu sezonu. Liepājas Sporta spēļu skola pārstāvēta godam.

Liels paldies visam treneru kolektīvam par ieguldīto darbu jauniešu basketbola attīstībā.

Paldies visiem mūsu skolas basketbolistiem par skolas godu aizstāvēšanu, paldies par  labiem sasniegumiem, paldies par centību un vēlēšanos spēlēt basketbolu.

Tagad priekšā ir neliela atpūta, bet jūlija beigās atsāksies vasaras treniņi, kas kuru laikā noritēs audzēkņu sagatavošana nu jau 26. LJBL sezonai.

Mēs mīlam šo spēli!

 

LJBL

2017./2018. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionāta

 komandu kopvērtējums pa vietām

Grupa, treneris

 

Pamatturnīrā iegūtā vieta

Kopvērtējumā

Persil U12 (2006.) puiši, A.Birze

 

No 38 komandām

17.vieta

Finālā neiekļuva

Persil U12(2006.) meitenes, E.Lāce

 

No 21 komandām

3.vieta

Saldus, 20.-22. 04.

Finālā, 2.vieta

Persil U13 (2005.) puiši 

A.Birze

 

No 43 komandām

31.vieta

Valmiera, 29. 04. - 1. 05.

Finālā neiekļuva

Persil U13 (2005.) meitenes 

V.Jureviča (A.Misus)

 

No 16 komandām

3.vieta

Rīga,29. 04. - 1. 05.

Finālā, 2.vieta

Rietumi-Superlīga U14 (2004.) puiši

A.Steckis 

 

No 12 komandām

7.vieta

Liepāja, 11.-13. 05.

Finālā, 8.vieta

(no 38 komandām)

Rietumi-Superlīga U14 (2004.)

Valda Jureviča, (I.Biciņa) meitenes 

 

No 8 komandām

6.vieta

Liepāja, 11.-13. 05.

Finālā, 7.vieta

( no 17 komandām)

Rietumi-Nacionālā līga U15(2003.) puiši

K.Pīternieks

 

No 15 komandām

5.vieta

Uz pārspēlēm par iekļūšanu superlīgā netika

21.v.-22.v.

(no 42 komandām)

Rietumi-Nacionālā līga U15 (2003.) meit., I.Biciņa 

 

No 7 komandām

3.vieta

Uz pārspēlēm par iekļūšanu superlīgā netika

11.vieta

 (no 15 komandām)

Rietumi-Superlīga U16 (2002.) puiši

K.Pīternieks 

 

No 11 komandām

6.vieta

Liepāja,

27.-29. 04.

Finālā, 5.vieta

(no 29 komandām)

Rietumi-Superlīga U16 (2002.) meitenes

N.Lagzdiņš 

 

No 8 komandām

7.vieta

Pārspēlēs iekļuva finālā

Saldus,27.-29. 04.

Finālā, 6.vieta

(no 16 komandām)

Rietumi-Nacionālā līga U17(2001.) puiši , A.Birze

 

No 7 komandām

5.vieta

Uz pārspēlēm par iekļūšanu superlīgā netika

No 24 komandām

20.v.-21.v.

Rietumi-Superlīga U17(2001.) meitenes 

K.Mājenieks

 

4 komandas, kurām garantēta vieta izslēgšanas turnīrā 3.vieta

Liepāja, 11.-13.05.

Finālā, 2.vieta

(no 14 komandām)

Rietumi-Superlīga U19 (2000.) puiši 

A.Steckis

 

No 15 komandām

11.vieta

 

(1.kārta)

1/16 finālā zaudēja 15.vieta

(no 30 komandām)

Rietumi-Nacionālā līga U19 (1999./00.) puiši , R.Dzelme

 

No 9

komandām

6.vieta

Uz pārspēlēm par iekļūšanu

superlīgā netika

27.-28.vieta

 (no 33 komandām)

Rietumi-Superlīga U19 (1999./00.) meitenes

A.Misus 

 

4 komandas, kurām garantēta vieta izslēgšanas turnīrā 3.vieta

Rīga, 5.-6. 05.

Finālā, 4.vieta

(no 14 komandām)

 

 

 


  < atpakaļ