Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Noslēdzies Liepājas pilsētas basketbola čempionāts vīriešiem 2017

Noslēdzies Liepājas pilsētas basketbola čempionāts vīriešiem 2017

Datums: 21.03.2017 | Autors: Elita Platača | Jaunumi

Šā gada, 11. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās izšķirošās spēles par medaļām Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem.

Šā gada čempionātā kopumā startēja 10 komandas, kuras savas cīņas aizvadīja divās divīzijās. Pirmajā jeb spēcīgākajā divīzijā startēja “LPPP/Nīca”, “Oskara Transports”, “Ģeodēzists”, “Liepājas Universitāte” un “Lesjofors” komandas. Savukārt čempionātā 2.divīzijā piedalījās TK “Oga”, “Pāvilostas novads”, “LPPP 2”  un pēc ilgiem laikiem savu dalību ņēma Liepājas Sporta spēļu skolas divas komandas U19 (1998./99.) vec. gr. “LSSS” (treneris Raitis Dzelme) un U17 vec.gr.  (2000.) “LSSS 2” (treneris Artis Birze).

Par 3.vietu cīnījās 2.divīzijas finālisti  “LSSS” un “LPPP 2” basketbolisti. Regulārajā čempionātā visās trijās abu komandu savstarpējās spēlēs uzvaras izcīnīja “LSSS” audzēkņi. Tiekoties fināla spēlē pretinieki bija pārāki, kā arī nedaudz vairāk veiksmes šoreiz uzsmaidīja “LPPP 2” basketbolistiem, kuriem izdevās lauzt mača gaitu un izcīnīt šo tik svarīgo čempiona titulu ar rezultātu 77:73. Otrās divīzijas “LSSS” komandu sastāvā rezultatīvākais ar 21 gūtajiem punktiem bija Kārlis Mickāns. Pēc 2.divīzijas fināla spēles notika apbalvošanas ceremonija, kurā tika ne tikai apbalvotas komandas, bet arī nominēti čempionāta vērtīgākie spēlētāji. Otrajā divīzijā par tiem kļuva Markuss Gūža un Kārlis Mickāns no „LSSS” kā arī Kristiāns Rāts no „LSSS 2” .

Liepājas pilsētas basketbola čempionāts vīriešiem 2017


  < atpakaļ