Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

 LSSS U-13 basketbola meitenes gūst panākumus  Eiropas Meiteņu basketbola līgas 1.posmā

LSSS U-13 basketbola meitenes gūst panākumus Eiropas Meiteņu basketbola līgas 1.posmā

Datums: 23.10.2018 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola treneres Egitas Lāces trenētās U-13 (2006./07.) vecuma basketbolistes ir tikko atgriezušās no Eiropas Meiteņu basketbola līgas 1. posma sacensībām, kas notika Kuremā (Igaunija), ar iegūto augsto ceturto vietu. Kopā sacensības notiek 16 komandu konkurencē. Komandas treneri uz sacensību laiku aizvietoja treneris Ģirts Splīte.

Liepājas basketbola meitenes mēroja spēkus ar vienaudzēm no SBS Ostrava (Čehija) – 68:37, Tiit Soku KK/SK Nord (Igaunija) – 69:42, Valmieras BSS/GLASS/ViA (Latvija) – 68:62, BS Jugla (Latvija) – 35:60 un BS Rīdzene (Latvija) – 52:64.

Par Liepājaas komandas vērtīgāko spēlētāju tikai atzīta Sanija Brikmane, savukārt no pirmās piecas vietas ieguvušajām komandām tiek veidots simboliskais “zvaigžņu piecinieks”, kurā nosaukta arī mūsu jaunā basketboliste Madara Šmite, kura turnīrā ir arī rezultatīvākā spēlētāja.

Nākošais Eiropas Meiteņu basketbola līgas U-13 vecuma grupas sacensību 2. posms notiks decembrī Minskā (Baltkrievija), bet 3. posms – martā Liepājā (Latvija).

LSSS U-13 basketbola meitenes gūst panākumus Eiropas Meiteņu basketbola līgas 1.posmā


  < atpakaļ