Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

            LSSS treneri piedalās seminārā par audzināšanu

LSSS treneri piedalās seminārā par audzināšanu

Datums: 23.10.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Otrdien, 22. oktobrī, Kuldīgā notika seminārs “Veiksmīgas audzināšanas pamatprincipi vērtībizglītības un tikumiskajā aspektā”, kurā piedalījās Liepājas Sporta Spēļu skolas treneri.

Semināru vadīja Latvijas Universitātes Pedagoģijas nodaļas lektore Ērika Lanka, kura uzsvēra vērtību lomu cilvēka dzīvē, runāja par tikumiskās audzināšanas būtību un uzdevumiem, kā arī stāstīja, kā skolotājs var palīdzēt skolēnam  būt iecietīgam, atsaucīgam, sadarboties, cienīt citu darbu, ievērot uzvedības normas, pildīt uzticētos pienākumus, kontrolēt savas emocijas un rīcību.

Treneri, kuri noklausījās lektores stāstīto atzina, ka tas ir palīdzējis atsvaidzināt jau zināmo un licis domāt par vērtību sistēmu savā dzīvē, bet Liepājas Sporta Spēļu skolas direktora vietniece Evita Auniņa saka: “Lektore ar piemēriem izskaidroja, ko ir svarīgi ieaudzināt bērnos. Treneriem nostiprinājās pārliecība, ka esam līdzatbildīgi par bērnu tikumisko audzināšanu – pamatus ieliek vecāki, bet treniņos bērni pavada daudz laika un treneris ir līdzatbildīgs. Mani personīgi ļoti uzrunāja atziņa, ka bērniem nepatīk iestērķelēti cilvēki, cilvēks ir patiess ar savām kļūdām.”

Liepājas Sporta Spēļu skola regulāri piedāvā saviem treneriem izaugsmes iespējas, piedaloties dažādos semināros – 1. novembrī pulksten 16.00 LOC Rožu zālē trenerus un vecākus par sporta psiholoģijas niansēm uzrunās LSPA profesore Agita Ābele.


  < atpakaļ