Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

          LSSS jaunie basketbolisti ir uzsākuši sezonu

LSSS jaunie basketbolisti ir uzsākuši sezonu

Datums: 09.10.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie basketbolisti septembra beigās ir uzsākuši sezonu un aizvadījuši pirmās spēles.

Trenere Egita Lāce strādā ar U12 un U13 vecuma grupas basketbolistēm – U13 meitenes ar 5 uzvarām un 1 zaudējumu 8 komandu konkurencē šobrīd savā grupā ir līderi, bet U12 meitenēm 8 spēlēs 3 uzvaras, 5 zaudējumi un 8. vieta starp 11 komandām.

Trenere Egita Lāce skaidro: “U13 grupā ir komandas gars, kādu ilgi neesmu redzējusi. Tas rāda, ka komanda ir uz pareizā ceļā un tas dod rezultātu. U12 meitenēm laiks visu saliks pa vietām. Abām komandām mērķis ir tikt finālā, tagad ejam no spēles uz spēli.”

Ar U12 vecuma grupas zēniem strādā treneris Arvis Steckis, un viņa komanda ar 7 uzvarām 7 spēlēs ir pirmie, par ko treneris saka: “Ar šo grupu strādāju pirmo gadu. Lai arī pagaidām visas ir uzvaras, nav tā, ka esam dikti labi, šis tas arī buksē laukumā. Nāks pretim stiprākas komandas, un viss var mainīties – spēlētājiem ir jādomā, ko viņi dara laukumā.”

Savukārt LSSS 2. komandu U12 vecuma grupā vada treneris Artis Birze un pagaidām puikas starp 11 komandām ieņem 10. vietu.

          U13 1. komanda trenera Krista Pīternieka vadībā ar 5 uzvarām un 2 zaudējumiem ir otrie, bet 2. komanda ar treneri Vairi Pusaudzi – 10. vietā 12 komandu konkurencē.

 


  < atpakaļ