Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

        LSSS basketbolisti un volejbolisti Latvijas Jaunatnes olimpiādē

LSSS basketbolisti un volejbolisti Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Datums: 10.07.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Latvijas Jaunatnes olimpiādē ir startējuši Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie basketbolisti un volejbolisti.

  1. vietu izcīnījusi 3x3 basketbola komanda trenera Arvja Stecka vadībā – Arturs Vuciņš, Alekss Jurēvičius, Alans Šterns, Rihards Dzērve. Sacensībās startēja 29 komandas, liepājnieki aizvadīja 9 spēles, kurās guva 8 uzvaras, kas ļāva ierindoties trešajā vietā.

Treneris Arvis Steckis stāsta: “Šoreiz spēles nebija vieglas, kaut gan laika apstākļi visiem ir vienādi. Apakšgrupā tikām raiti cauri, bet fināla spēlēs dabūjām pacīnīties, bija spēcīgi pretinieki. Spēlē par 3. vietu pretim mums bija Valmieras komanda, kuru nolauzām tikai spēles beigās. Olimpiādē bija arī metienu konkurss, kurā uzvarēja Alekss Jurēvičius. Skaista bija atklāšanas ceremonija, kurā, kā mēs sapratām, laika apstākļi tomēr bija ieviesuši kādas korekcijas. Cik nu bija brīvais laiks, varējām pasekot līdzi arī citām spēlēm, galvenokārt zāles volejbolam un vieglatlētikai.”

Meiteņu 3x3 basketbola  komanda – Arnita Melne, Katrīna Dzintare, Sanija Ekšteina, Karlīna Kalna, ar treneri Ģirtu Splīti ierindojās  15. vietā.

Klasiskajā volejbolā LSSS meiteņu komanda ieņēma 6. vietu, treneris Gints Juriks.

 Pludmales volejbola puiši – Mārtiņš Ķīvītis, Roberts Mežals, kuru treneris ir Pauls Juriks ieņēma 13.-16. vietu. Pludmales volejbolā meitenēm 1. komandai – Ievai Valdmanei, Dana Ažēnai 5. vieta, bet 2. komandai – Līvai Katrīnai Deksnei, Liārai Ozoliņa – 17.-20 vieta. Meiteņu treneres Inga Čandere un Inguna Valdmane, kura saka: “Laika apstākļi bija nežēlīgi – stiprs vējš un lietus, bet meitenes spēlēja labi, bija pelnījušas ceturto vietu, bet neprata noturēt veiksmi. Šajā olimpiādē bija modernākā atklāšanas ceremonija, kādu esmu redzējusi, dzīvojām studentu kopmītnēs, kas mums, treneriem, ļāva atcerēties savus studiju laikus.”

Liepājas Sporta spēļu skola ir priecīga par savu sportistu panākumiem un novērtē katra sasniegumu, lai kāds tas būtu.


  < atpakaļ