Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

LIEPĀJNIEKI GODAM NOSLĒDZ

LIEPĀJNIEKI GODAM NOSLĒDZ "KĀRUMS KAUSS" FINĀLPOSMU

Datums: 24.08.2017 | Autors: Elita Platača | Jaunumi

VEF LJBL jau septīto sezonu skolēnu brīvlaikos rīkoja turnīru seriālu U10 un U11 vecuma grupās meitenēm un puišiem (2006.dzimšanas gads un jaunāki), kurā sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas varēja iegūt pirmo oficiālo spēļu pieredzi.

Mazie basketbolisti sacenšas basketbola elementu stafetē, kā arī aizvada vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5.izmēra bumbām.

Spēles risinās 4x8 minūtes (laiks tiek apstādināts tikai katras ceturtdaļas pēdējā minūtē).

Komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.

U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji.

Starp spēlēm notiek dažādas stafetes un citas aktivitātes. Katrs dalībnieks saņem piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem.

Informācija par turnīru, kā arī spēļu kalendārs un rezultāti atrodami www.basket.lv īpašajā “Kārums kausa” lapā. Tajā var nokļūt: VEF LJBL sadaļā nospiežot uz “Kārums kauss” logo vai pārlūkā ierakstot adresi www.karumskauss.lv

Šā gada 1.un 2.jūnijā Ogrē, Salaspilī un Rīgā (Elektrum Olimpiskajā centrā) risinājās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās ”Kārums” kausa izcīņas finālposma turnīri U10 grupas meiteņu un puišu komandām, bet 3. un 4. jūnijā Rīgā – Elektrum Olimpiskajā centrā, “Juglā”, “Rīdzenē” un “Daugavas” sporta namā – notika sacensības U11 grupas komandām. Kārums kausa finālsacensībās cīņas starp 103 komandām no visas Latvijas.

Finālposmā, no Liepājas Sporta spēļu skolas startēja treneres Egitas Lāces trenētās U10, U11 meiteņu komandas, U10 zēnu komanda (treneris Krists Pīternieks) , U11 trenera Arta Birzes zēnu grupa.

Izcīnītās vietas:

U10 (2007./08.) meitenes – 4.vieta

U11 (2006./07.) meitenes – 3.vieta

U10 (2007./08.) zēni – 15.vieta

U11 (2006./07.) zēni – 13.vieta

Trešo godalgoto vietu ieguvējas komandas sastāvs U11 vecuma grupā meitenēm: Kristīne Dreimane, Sanija Brikmane, Madara Šmite, Amanda Ratniece, Amanda Vīksna, Megija Baltcepure, Eluīze Petrovska, Anna Ivanovska, Marta Gūža, Kitija Muzikante un  Marija Vierpe.

Apsveicam!

"KĀRUMS KAUSS" Finālposms


  < atpakaļ