Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Liepājas Sporta spēļu skolas U15 komandai 2. vieta EYBL 3. posmā

Liepājas Sporta spēļu skolas U15 komandai 2. vieta EYBL 3. posmā

Datums: 28.03.2017 | Autors: Elita Platača | Jaunumi

Foto: Ģirts Gertsons

Nedēļas  nogalē, Liepājā, no 24.-26.martam,  norisinājās Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EYBL) šīs sezonas trešais un noslēdzošais posms. Par 2. divīzijas 2.vietas uzvarētājiem vecuma grupā U15 kļuva Krista Pīternieka vadītā Liepājas Sporta spēļu  skolas komanda (LSSS).

Jaunie Liepājas basketbolisti trešā posma turnīra pirmajā spēlē ar uzvaru 48:60 uzveica BS ORBITA Dzeržinskas komanda no Krievijas, savukārt dienas turpinājumā spēlē pār BS RUNA Maskava, mūsu puišiem nācās spēlēt saspringtāki un rezultātā, prata atspēkoties no mīnus 18 punktiem, panākot pretiniekus ar rezultātu 49:49. Atlikušajā laikā Liepājas basketbolisti izmisīgi centās glābt maču, taču šoreiz veiksme nepalīdzēja un spēles pagarinājumā zaudēja ar rezultātu 61:62.

Turnīra otrajā dienā abās spēlēs pārliecinošas uzvaras svinēja mājinieki 44:30 pār PuHu Vantaa, Somija un 52:32 BC TEIWAZ , Kijeva, Ukraina komandām. Trešās dienas spēlē cīņā par sudrabu LSSS audzēkņi spēja uzvarēt Blackeberg Basket, Stokholmas komandu (Zviedrija) 63:43 un izcīnīja godalgotu 2. vietu.

Par (MVP) turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts maskavietis Jurijs Sonins.
Liepājnieki saņēma ne tikai kausu un medaļas par izcīnīto 2.vietu, bet arī vairākas individuālās balvas: par Liepājas Sporta spēļu skolas vērtīgāko komandas spēlētāju tika nominēts Miks Vētra, saņemot piemiņas kausu un dāvanas karti no Red Sun Buffet, komandas biedrus Rodiju Mačohu un Kristeru Matisonu iekļāva simboliskajā pieciniekā.
Tallink sarūpēto dāvanu karti jūras ceļojumu uz Stokholmu, saņēma Liepājas Sporta spēļu skolas komandas spēlētājs Emīls Ozoliņš.

YUBAC Latvija starptautiskās basketbola nometnes koordinators Kaspars Strapcāns turnīra laikā vēroja katras komandas vadošāko spēlētāju vai "melnā darba" darītāju. Par vienu no viņiem tika izvēlēts Liepājas Sporta spēļu skolas komandas audzēknis Raivo Cālītis.  Dāvanu karte par 200,00 EUR apmērā dos iespēju jaunam basketbolistam YUBAC basketbola nometnē iemācīties labāko no sporta dzīves,  izbaudīt savu uzturēšanos un uzlabot savas basketbola prasmes.

Apsveicam mūsu komandas spēlētājus un treneri, kas  parādīja izcilu apņēmību, cīņas sparu un iespēju izcīnīt 2.vietu!

Liepājas Sporta spēļu skolas sastāvs: Rodijs Mačoha, Emīls Rukuts, Kristers Matisons, Miks Cīrulis, Raivo Cālītis, Emīls Ozoliņš, Arturs Zabītis, Miks Mikus Vētra, Sandijs Stars, Rolands Gruntmanis, Gustavs Jakubauskis, Kristians Timbra, Edgars Brikšķis, Roberts Košeļevs, Ralfs Andrejevs.

EJBL sacensības basketbolā


  < atpakaļ