Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Liepājas Sporta spēļu skolā ievēl vecāku padomes vadītāju

Liepājas Sporta spēļu skolā ievēl vecāku padomes vadītāju

Datums: 29.10.2018 | Jaunumi

Ceturtdien, 25. oktobrī, Liepājas Sporta spēļu skolā notika vadības tikšanās ar skolas vecāku padomi. Sporta skolas vadība iepazīstināja sapulcējušos ar tuvākajiem plāniem, iekšējās kārtības noteikumiem, jaunajiem sporta skolas treneriem un nosauca šī gada audzēkņu skaitu, kurš ir audzis, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Šobrīd Liepājas Sporta spēļu skolā četros sporta veidos – basketbolā, volejbolā, vieglatlētika un hokejā trenējas 1045 audzēkņi. Ar viņiem strādā 38 treneri.

Pati svarīgākā daļa, protams, bija saruna ar vecāku pārstāvjiem un atbildes uz viņus interesējošiem jautājumiem. Vecāki interesējās par jauno treneru izglītošanu, jo audzināts tiek ne tikai sportists, bet personība, par vecāku atrašanos treniņa vietā, par sacensību publicitāti, par veselīgu uzturu. Kopā ar treneriem visi nonāca pie vienošanās, ka pie saiknes: vecāki – audzēkņi – treneris, ir jāstrādā kopīgiem spēkiem.

Par Liepājas Sporta spēļu skolas vecāku padomes priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts Aigars Laugalis, kurš sadarbībā ar vecākiem un sporta skolu, rūpēsies, lai audzēkņi, vecāki un treneri strādā sapratnē un uz vienotu mērķi.Savukārt Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs novērtēja vecāku ierosinājumusun atzina sarunu par vērtīgu.


  < atpakaļ