Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

          Jaunais gads iesācies ar ‘’Baltais kauss’’ turnīriem basketbolā

Jaunais gads iesācies ar ‘’Baltais kauss’’ turnīriem basketbolā

Datums: 07.01.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Skolēnu brīvdienās notiek “Baltais kauss” sacensības jaunajiem basketbolistiem, kur kopā piedalās 142 puišu un meiteņu komandas no visas Latvijas. Janvāra sākumā deviņās Latvijas pilsētās aizritēja sacensību 2. posms.

Saldū notika ‘’Baltais kauss’’ basketbola turnīrs zēniem un meitenēm. Liepājas Sporta spēļu skolu pārstāvēt uz Saldu devās Raita Dzelmes trenētā U10 vecuma grupas zēnu komanda. Liepājnieki divās spēlēs guva gan uzvaru, gan zaudējumu: Saldus – Liepāja 26:47, Liepāja - Ventspils 16:43.

LSSS metodiķe Elita Platača stāsta: “Turnīrs bija izdevies un prieka pilns, tas deva daudz jauku emociju gan bērniem, gan bērnu vecākiem. Dalībniekiem tika pasniegti diplomi par dalību ‘’Baltais kauss’’ sacensībās un kaste ar salduma sieriņiem. Paldies puišiem par drosmi un cīņas sparu!”

Savukārt no “Baltais kauss” sacensībām basketbolā, kas notika Jaunpilī, ir atgriezušās abas U11 vecuma grupas komandas trenera Nika Lagzdiņa vadībā. Spēļu rezultāti: Liepāja 1 -  Tukums 73:39; Liepāja 1 - Jaunpils 66:22; Liepāja 2 - Jaunpils 43:39; Liepāja 2 - Tukums 33:54.


  < atpakaļ