Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

                  Izlaidums Liepājas Sporta spēļu skolā

Izlaidums Liepājas Sporta spēļu skolā

Datums: 31.05.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skolā ir nosvinēts izlaidums, kurā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma vairāk nekā pussimts izglītojamo basketbolā, volejbolā, hokejā un vieglatlētikā.

Sapulcējušos uzrunāja Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs: “Ir daudz durvju, kuras varat atvērt, pamēģināt un, ja nepatīk, aizvērt. Iesaku Jums nebaidīties, pamēģināt – šajā laikmetā veidojas daudz jaunu profesiju. Meklējiet savu īsto profesiju, kas Jums sagādās prieku, gandarījumu un tad arī neizpaliks rezultāts Turpiniet attīstīt sevi kā personību, jo neviens Jums to nevar atņemt!”

Izlaidumā kopā ar saviem audzēkņiem bija viņu treneri, kas vēlēja absolventiem atrast savu ceļu dzīvē, neaizmirstot par to, ko ir devusi dzīve sportā. Savukārt audzēkņi no sirds pateicās treneriem, novērtējot viņu devumu. Basketbola nodaļas absolventi uz pasākumu bija aicinājuši arī savus pirmos trenerus – Ingrīdu Porziņģi un Raiti Dzelmi.

Pasākums notika “Dzintara boulings” telpās, ar muzikālu priekšnesumu sapulcējušos sveica vieglatlētikas nodaļas audzēknes Terēze Gipsle un Reina Rozentāle, bet pēc svinīgās daļas audzēkņi mērojās prasmēs boulinga turnīrā.


  < atpakaļ