Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Iespēja pievienoties basketbola tiesnešu komandai

Iespēja pievienoties basketbola tiesnešu komandai

Datums: 28.02.2018 | Autors: Ieva Lanka | Jaunumi

Neskatoties uz to, ka basketbola sezona rit pilnā sparā, darbs ar jaunajiem basketbola tiesnešiem nav apstājies. Liepājas jauno basketbola tiesnešu skola pēc īsa pārtraukuma atsāk savas nodarbības, līdz ar to, ikviens, kam ir interese ir laipni aicināts pievienoties basketbola tiesnešu apmācības procesā, kuras norise ir bezmaksas.

Informējam, ka Liepājas Jauno Basketbola tiesnešu skola darbojas jau kopš 2005. gada un kopš tā laika LBS komisāra Aigara Rutkovska vadībā ir mācījušies vairāk kā 30 tiesneši, kuri var lepoties ar visaugstāko novērtējumu. Šobrīd jauno tiesnešu vadības grožus ir pārņēmis Aigara Rutkovska audzēknis Mārtiņš Kozlovskis, kuram ir pieredze dažādos Eiropas čempionātos, tādējādi cenšoties šīs zināšanas nodot jaunajai paaudzei, kas iespējams pēc gadiem 5 – 10 būs vieni no vadošajiem Latvijas jaunajiem tiesnešiem ar labu perspektīvu nākotnē.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, sākot ar šī gada marta mēnesi Liepājas jauno basketbola tiesnešu skolā būs iespējams apgūt ne tikai laukuma tiesneša pienākumus, bet papildus tiks piedāvāta arī galdiņa tiesneša (sekretariāta) apmācība sadarbībā ar augsti kvalificētu un pieredzējušu mentoru.

Jauno tiesnešu skolas nodarbības sāksies 1. martā!

Tie, kas vēlas izmēģināt spēkus „šajā lauciņā” tiek aicināti pieteikties pie Liepājas Jauno basketbola tiesnešu skolas vadītāja Mārtiņa Kozlovska pa tālruni +371 26100704 vai e-pastu: martins@loc.lv.

Nodarbības laukuma tiesnešiem ceturtdienās

  • 17:00-18:30 (jauniešiem bez iepriekšējas pieredzes)
  • 18:30-20:00 (tiesnešiem ar iepriekšēju pieredzi)

Nodarbības sekretariāta tiesnešiem otrdienās

  • 18:00-20:00

Nodarbības notiks Liepājas Sporta spēļu skolas konferenču zālē,

Liepājas Olimpiskā centra manēžā 3. stāvā, 306. telpā.


  < atpakaļ