Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

   “Gunāra Krūmiņa Piemiņas kauss 2019” aizvadīts

“Gunāra Krūmiņa Piemiņas kauss 2019” aizvadīts

Datums: 27.08.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

No 21. līdz 23. augustam Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājā jau desmito reizi, godinot izcilo basketbola treneri, notika “Gunāra Krūmiņa Piemiņas Kauss 2019” izcīņa basketbolā U13 un U16 vecuma grupu zēniem un meitenēm. Sacensībās piedalījās 24 komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Liepāju pārstāvēja piecas Liepājas Sporta spēļu skolas jauno basketbolistu komandas, pa vienai katrā vecuma grupā, bet U13 grupā zēniem bija divas liepājnieku komandas.

Sacensības organizēja Liepājas Sporta spēļu skola, kuras basketbola metodiķe Elita Platača šajā turnīrā gadu no gada iegulda enerģiju un izdomu: “Viss noritēja pēc plāna, trīs dienās aizvadījām 58 spēles. Man ir gods un lepnums, ka drīkstu šo turnīru organizēt. Gunāru Krūmiņu iepazinu, kad sāku spēlēt basketbolu, kā puišu treneri, bet vēlāk arī kā kolēģi, kuru cienu un novērtēju.”

U16 meiteņu komandas treneris Niks Lagzdiņš atzīst, ka ir svarīgi, ja ir autoritāte sportā, kam līdzināties: “Pārsvarā visi mazie basketbolisti līdz desmit gadu vecumam grib līdzināties Kristapam Porziņģim, bez variantiem. Tas ir labi, jo jātiecas uz visaugstākajiem mērķiem. Man pašam nozīmīgs ir mans pirmais treneris Edvīns Sprūde. Viņš man iemācīja visu, ko es tagad sportā zinu. Ar viņu ir patīkami aprunāties arī ārpus sporta zāles.”

Liepāju sacensībās pārstāvēja piecas komandas, no kurām trīs tika godalgotas. Godalgoto vietu sadalījums:

          U13 vecuma grupā meitenēm:

 1. vieta – Trinta (2007) 1. kom. (Maskava)
 2. vieta – Ventspils
 3. vieta – LSSS (trenere Egita Lāce)

U13 vecuma grupā zēniem:

 1. vieta – Klaipēda 1. kom.
 2. vieta – Klaipēda 2. kom.
 3. vieta – Saldus

U16 vecuma grupā meitenēm:

 1. vieta – Daugavpils
 2. vieta – Rīdzene
 3. vieta – LSSS (treneris Niks Lagzdiņš)

U16 vecuma grupā zēniem:

 1. vieta – Klaipēda
 2. vieta – Dinamo 1. kom (Maskava)
 3. vieta – LSSS (treneris Arvis Steckis)

Apsveicot dalībniekus un uzvarētājus, Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs uzsvēra: “Paldies komandām par emocijām un par to, ka atbraucāt, līdzjutējiem par atbalstu! Lai veicas jaunajā sezonā!”


  < atpakaļ