Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Basketbolisti septembrī piedalījušies divos turnīros

Basketbolisti septembrī piedalījušies divos turnīros

Datums: 25.09.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Šā gada septembrī Rīgā notika izcilā latviešu basketbolista un trenera Alfrēda Kraukļa 28. Piemiņas turnīrs basketbolā. To organizē un vada Alfrēda Kraukļa piemiņas fonds sadarbībā ar BJBS “Rīga”. Sacensības notiek sešās vecuma grupās zēniem un meitenēm, sākot no U11 līdz U16 vecuma grupai.

Liepājas Sporta spēļu skolu pārstāvēja Ģirta Splītes trenētā U11 meiteņu komanda, kura 8 komandu no Latvijas, Polijas un Krievijas konkurencē izcīnīja 5. vietu, par ko treneris saka: “Galvenais ir noticēt saviem spēkiem – ja pirmajā spēlē pret  Polijas komandu, esot visu spēli vadībā, piekāpāmies ar 20 punktu starpību, tad pēdējā spēlē pret to pašu komandu uzvarējām ar rezultātu 20:12. Konkurence turnīrā bija spēcīga, un iegūtā 5. vieta ir atbilstoša mūsu spējām šobrīd.”

U11 vecuma basketbolistes šajā sezonā piedalās “Baltais Kauss” sabraukumos, bet nākošajā gadā –  jau Latvijas čempionātā.

 

Septembra sākumā Rīgā, “Rīdzene” sporta zālē notika Aivara Brigmaņa 4. Piemiņas  Kauss basketbolā. Uz turnīru  savus spēkus pārbaudīt devās  divas Liepājas Sporta spēļu skolas komandas –  trenera Krista Pīternieka U13 un Arvja Stecka U14 zēnu komandas. Abās vecuma grupās piedalījās četras komandas, un liepājnieki ierindojās 4. vietā.

Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola metodiķe Elita Platača atzīst: “Abām Liepājas komandām šogad ir ļoti nopietns uzdevums un mērķis – iekļūt Latvijas Jaunatnes līgas superlīgā (1.divīzijā). Abas komandas vasaras periodā nopietni gatavojās jaunajai sezonai, tāpēc novēlēsim puišiem veiksmi!”


  < atpakaļ