Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Aizvadītas “Baltais Kauss” pirmās spēles

Aizvadītas “Baltais Kauss” pirmās spēles

Datums: 30.10.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

  1. un 24. oktobrī tika atklāta ’’Baltais kauss’’jaunā 2019./2020. gada sezona. Pirmajā posmā piedalījās 130 komandas no visas Latvijas. Basketbola spēles notika Rēzeknē, Gulbenē, Valmierā, Madonā, Siguldā, Ogrē, Ikšķilē, Mārupē, Jaunpilī, Saldū, Bauskā un Rīgā.

 U10 puiši un treneris Raitis Dzelme svinēja divas uzvaras – pār Jaunpils komandu ar rezultātu 64:14 un pār Saldus vienaudžiem 60:19. Starp 43 komandām U10 puiši pagaidām 8. vietā.

U10 basketbolistes trenera Ģirta Splītes vadībā aizvadīja spēles pret Tukuma vienaudzēm, kuras pārspēja ar rezultātu 61:13, bet piekāpās Saldus komandai – 20:30. Šobrīd pamatturnīrā meitenes ieņem 9. vietu 16 komandu konkurencē.

Savukārt Raita Dzelmes trenētie U11 vecuma basketbolisti ar rezultātu 81:13 pārspēja Jaunpils komandu, bet piekāpās Ventspils “Spars” – 36:75 un starp 45 komandām atrodas 24. pozīcijā.

U11 meitenes trenera Ģirta Splītes vadībā aizvadīja spēles pret Saldus komandu, piekāpjoties 22:51 un pārspēt neizdevās arī Ventspils “Spars” – 40:57. Starp 20 komandām meitenes pagaidām ir 16. vietā.

Kā raksta vietne baltaiskauss.lv: ““Baltais kauss’’ pirmā posma pirmajā dienā bija redzams, ka daudzi mazie basketbolisti tikai nesen sākuši iepazīt basketbolu. Protams, daži bērni bija meistarīgāki par citiem.  Varēja arī novērot, ka bērni spēlējot vēl pārāk nopietni nedomā par uzvaru – viņi labprātāk spēlējas un jokojas savā starpā. Tas arī ir labi, jo tam jau “Baltais kauss” ir domāts – lai bērni jautrā veidā iepazītu basketbolu. Turpretī otrajā dienā laukumā kāpa pieredzējušāki basketbolisti, kuri “Baltais kauss” turnīrā debitēja jau pērnajā sezonā. Tāpēc spēles ritēja nedaudz citādā noskaņā, un bērni bija nedaudz nopietnāki un arī mērķtiecīgāki. Šīs spēles beidzās ar ļoti mazu punktu starpību un laukumā risinājās nopietnas cīņas par uzvaru.”


  < atpakaļ