Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Aizvadīts “Baltais Kauss” basketbolā 1. posms

Aizvadīts “Baltais Kauss” basketbolā 1. posms

Datums: 29.10.2018 | Jaunumi

Skolēnu rudens brīvdienās notiek turnīri basketbolā “Baltais Kauss” 2008. gadā dzimušiem un jaunākiem bērniem. Tā mērķis ir sekmēt basketbola popularizāciju sākumskolas skolēnu vidū, tādējādi motivējot bērnus un jauniešus nodarboties ar basketbolu vai iesaistīties ar to saistītās aktivitātēs, sekmēt bērnu sagatavošanos spēlēšanai Latvijasčempionātā, kā arī sekmēt sporta skolas, kluba, skolas un ģimenes sadarbību sportā.

“Baltā kausa” izcīņas turnīrā 23. oktobrī Saldū trenera Raita Dzelmes trenētā U10 vecuma grupā Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi aizvadīja  divas veiksmīgas spēles pret Tukumu 27:26 un  Iecavu 27:47. Visas Latvijas komandu kopvērtējuma tabulā liepājnieki ierindojušies 13.vietā no 42 komandām.

24. oktobrī Ventspils Olimpiskajā centrā treneru Ģirta Splītes un Egitas Lāces U11 vecuma grupas meiteņu apvienotā komanda izbraukumā no divām spēlēm pirmajā spēlē piekāpās Saldus SS 41:59, savukārt spēlē pret mājiniecēm Ventspils “Spars” liepājnieces  guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 38:58.

Treneris Niks Lagzdiņš uz 1. posma sacensībām devās ar divām U11 puišu komandām. Liepājas 1. komanda svinēja uzvaru spēlē Liepāja – Saldus (62:48), bet piekāpās Ventspils “Spars” (40:53). Liepājas 2. komanda abās spēlēs piekāpās pretiniekam, taču tā ir laba spēļu pieredze un iespēja sagatavoties nākošiem turnīra posmiem.

Kā pastāstīja Liepājas Sporta Spēļu skolas basketbola metodiķe Elita Platača: “Turnīrs noritēja pozitīvi un Liepājas Sporta spēļu skolasbasketbolisti ir ieguvuši lielisku spēļu pieredzi.Katrs dalībnieks saņēma diplomus un  piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem, kā arī katram trenerim “Baltais” dāvināja īpaša dizaina piemiņas kreklu. Tagad jāgaida turnīra “Baltais Kauss” nākošais posms, kas notiks nākošajās skolēnu brīvdienās – janvāra sākumā.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola


  < atpakaļ