Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

Aizvadīts 8. Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss 2017

Aizvadīts 8. Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss 2017

Datums: 22.08.2017 | Autors: Elita Platača | Foto: Ģirts Gertsons | Jaunumi

Šā gada no 16. līdz 18.augustam, aizvadot spraigas cīņas, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās basketbola turnīrs ‘’8. Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss 2017’’ U14 un U16 vecuma grupā jauniešiem, kurā tika pārstāvētas komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Šogad pavisam kopā tika pieteiktas 16 komandas.

Katrā vecuma grupā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un divu dienu garumā  izspēlēja grupu turnīra priekšsacīkstes. Abās vecuma grupās pārliecinoši turnīru uzsāka Lietuvas komandas, kas attiecīgi izcīnīja visas uzvaras. U16 Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) audzēkņi savā grupā tabulā ierindojās 3.vietā. Pusfinālā tiekoties ar Kuldīgas komandu pārliecinošu uzvaru guva liepājnieki ar 29:76. Turnīra trešajā dienā  finālā tiekoties ar Saldus komandu, liepājnieki par 25 punktiem bija pārāki un turnīra galotnē izcīnīja 5.vietu.

Savukārt divām Liepājas Sporta spēļu skolas Liepājas 1 (2004./05.) un Liepāja 2 (2005.) komandām U14 vecuma grupā turnīrs negāja pārāk spīdoši. Jaunajiem censoņiem  pretinieki bija daudz pārāki un veiklāki, kas atspoguļojās rezultātu turnīra tabulā. Pusfinālā cīņā par 5.-8.vietu tiekoties Liepājas 1 - Gargždu (Lietuva) un Saldus –  Liepāja 2 komandām, liepājniekiem neizdevās uzvarēt un ar mīnus 20 punktu pārsvaru zaudēja gan lietuviešiem, gan saldeniekiem. Savstarpējā spēlē cīņā par 7.vietu,  valdošāki un pārliecinošāki spēlēja Liepājas 1 komanda un ar rezultātu 57:30 uzvarēja mazos pastarīšus.

Šogad par turnīra uzvarētājiem abās vecuma grupās kļuva Lietuvas komandas.

U14  zēnu grupā turnīra piemiņas kausu un medaļas ieguva:

 1. Klaipēda (Lietuva)
 2. Klaipēda 2004 (Lietuva)
 3. Klaipēda 2005 (Lietuva)
 4. Dinamo Maskava (Krievija)
 5. Gargždu (Lietuva)
 6. Saldus
 7. Liepāja 1
 8. Liepāja 2

 

Nomināciju par komandas labāko spēlētāju Liepājas 1 komandā (trenere Kristīna Petermane) ieguva Uvis Deķeris, par komandas otro un trešo labāko spēlētāju tika atzīti : Rihards Dzērve un Artis Cālītis.

Liepāja 2 (treneris Artis Birze) nomināciju saņēma  par komandas labāko spēlētāju: Emīls Vizulis, par 2. un 3. komandas labākajiem spēlētājiem tika atzīti: Kristers Briška un  Jānis Vilnītis.

U16 vecuma grupas zēnu komandu godalgoto vietu ieguvējiem medaļas kaklā kāra Liepājas Sporta spēļu skolas trenera Kaspara Mājenieka talantīgā audzēkne, LV U16 dalībniece, Eiropas čempionāta 4.vietu ieguvēja Paula Kļeščova.

U16  zēnu grupā turnīra piemiņas kausu un medaļas ieguva:

 1. Klaipēda 1 (Lietuva)
 2. Šiauliai (Lietuva)
 3. Klaipēda 2 (Lietuva)
 4. Runa Maskava (Krievija)
 5. Liepāja
 6. Saldus
 7. Kuldīga
 8. Dinamo Maskava (Krievija)

 

Nomināciju par Liepājas komandas (treneris Krists Pīternieks) labāko spēlētāju ieguva Miks Cīrulis, par komandas otro un trešo labāko spēlētāju tika atzīti : Kristers Matisons un Emīls Ozoliņš.

Organizatoru vārdā liels paldies turnīra atbalstītājiem. Balvas tapušas, pateicoties Liepājas pilsētas Domei, SIA ‘’Liepājas papīrs’’ prezidentam Jānim Vilnītim, SIA Liepājas Olimpiskais centrs, SIA Art Soapworks (Guntim Šaltam).

#SACENSĪBU REZULTĀTUS SKATĪT ŠEIT!

8. Gunāra Krūmiņa piemiņas kaus


  < atpakaļ