Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

JAUNUMI 

 
 

Rīgā aizvadīta basketbolistu “Talantu diena”

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā Daugavas sporta namā notika “Talantu diena” basketbolistiem.

+skatīt vairāk
 
 

Jaunajām basketbolistēm pirmais izbraukuma turnīrs

Aizvadītajā nedēļas nogalē BJSS Rīga/Rīdzene rīkoja basketbola turnīru 2010./2011. gadā dzimušajām meitenēm.

+skatīt vairāk
 
 

Jaunatnes basketbola sezona Liepājā ir noslēgusies

Ar Liepājas Olimpiskajā centrā notikušajām Jaunatnes Basketbola līgas finālsacensībām meitenēm un zēniem U14 un U17 vecuma grupā noslēdzās basketbola sezona Liepājā.

+skatīt vairāk
 
 

U19 vecuma grupā basketbolā meitenēm sudrabs, puišiem 4. vieta

Ar panākumiem sezonu noslēguši U19 vecuma grupas basketbolistu meitenes un puiši.

+skatīt vairāk
 
 

LJBL Fināli Liepājā

Šonedēļ, laikā no 10. maija līdz 12. maijam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālsacensības U-14 un U-17 vecuma grupā, meitenēm un zēniem.

+skatīt vairāk
 
 

U12 basketbolistēm sudrabs

Finālspēles aprīļa beigās aizvada Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola komandas.

+skatīt vairāk
 
 

U13 basketbolistes šosezon 5. vietā

No 19. līdz 21. aprīlim Daugavpilī notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs meiteņu U13 grupā.

+skatīt vairāk
 
 

konference “Sports VAR”

Liepājā notiks vērienīgs pasākums sporta nozares profesionāļiem un entuziastiem – konference “Sports VAR”

26. aprīlī Liepājā, koncerzālē “Lielais dzintars” pirmo reizi notiks sporta entuziastu un profesionāļu konference “Sports VAR”, kas pulcēs kopskaitā 1000 sporta trenerus, skolotājus, menedžmenta pārstāvjus kā arī pašus sportistus. Dalībniekiem būs iespēja izzināt jaunākās tendences sportā, tā menedžmentā un motivācijas vairošanā no 15 Latvijas un pasaules ievērību guvušiem sporta jomas pārstāvjiem.

 

Kā lektori uzstāsies sporta jomas pārstāvji, personiskās izaugsmes treneri un sportisti, to vidū Jānis Lūsis (latviešu šķēpmešanas leģenda, Olimpiskais čempions), Raimonds Strokšs (“RA Events” direktors), Anatolijs Kreipāns (sporta žurnālists), Aigars Nords (Lattelecom Rīgas maratona direktors), Jānis Ozols (Latvijas bobsleja izlases fiziskās sagatavotības treneris), Madars Apse (Red Bull komandas skeitbordists, nominēts pasaules gada skeitera balvai), Raimonds Elbakjans (ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” dibinātājs) un citi.

 

Konferencē dalībnieki būs aicināti iepazīt jaunas iespējas un praktiski pielietojamas metodes jauno talantu attīstībai, motivācijai, sporta organizāciju un pasākumu veidošanai, kā arī sporta profesionāļu pašizaugsmei un pilnveidei. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilveides apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

 

Konferences organizatori skaidro kā tapusi ideja par sporta konferences organizēšanu Liepājā: “Sports šodien nav tikai talants, bet gan efektīva sadarbība, spēja pieņemt izaicinājumus un iedvesmot sasniegumiem kopējā komandas darbā. Liepāja jau izsenis tiek dēvēta par sportistu pilsētu, to pierāda ne vien liepājnieku panākumi pasaules klases sportā, bet arī straujā sporta infrastruktūras attīstība pilsētā, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka arī Liepāja ir piemērotākā vieta sporta konferences rīkošanai.”

 

Konferences mājaslapā www.sportsvar.lv ir sākusies dalībnieku reģistrācija, tur arī atrodama sīkāka informācija par lektoriem un konferences programma. Konferences valoda – latviešu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Līva Dzerkale

Konferences “Sports VAR” komunikācijas vadītāja

Tālrunis +371 29297272

E-pasts: liva@addc.lv

www.sportsvar.lv

 

+skatīt vairāk