Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

BASKETBOLS

  

JAUNUMI 

 
 

LSSS treneri seminārā papildina zināšanas darbam ar pusaudžiem

Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola un vieglatlētikas treneri apmeklēja vienas dienas profesionālās kompetences semināru “Mūsdienu pedagoģijas psiholoģiskie aspekti. Stresa vadība”.

Tajā nozares speciālistu vadībā semināra dalībnieki atjaunoja zināšanas par stresa veidošanās cēloņiem, šobrīd tik aktuālo izdegšanas sindromu, profesionālo stresu, runājot ar praktizējošo psiholoģi Ivetu Aunīti un projekta vadītāju Ainaru Vītoliņu. Seminārā bija arī praktiskā daļa, tajā tika izvērtēti antistresa piemēri darba vidē un sadzīvē.

Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola metodiķe Elita Platača atzīst: “Nostiprināt zināšanas par pusaudža vecuma psiholoģiju un pedagoģiju mums kā treneriem bija ļoti vērtīgi. Tas palīdz saprast, kā veidot kontaktu secībā vecāki – bērns – treneris. Nenoliedzami, ka daudz ko varēja paņemt tieši sev, ko izmantot sadzīvē un darba vidē.”

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola

+skatīt vairāk
 
 

Sporta skolu treneri mācās mūsdienu tendences sportistu fiziskajā sagatavošanā

Nedēļas nogalē LOC arēnā notika Liepājas Sporta spēļu skolas organizēts seminārs “Mūsdienu tendences sportistu fiziskā sagatavošanā”, kuru vadīja fiziskās sagatavotības treneris un fizioterapeits Ēriks Visockis.

Semināru apmeklēja visu piecu – LSSS, Liepājas kompleksās sporta skolas, Liepājas Futbola skolas, Florbola sporta skolas un Tenisa Sporta skolas treneri, kuri gan papildināja teorētiskās zināšanas, gan varēja uz vietas tās izmēģināt praksē.

Treneri uzzināja par vizuālo diagnostiku, 21. gadsimta tendencēm un ietekmi uz balsta kustību aparātu bērnu un jauniešu sportā, koriģējoši attīstošo pieeju fiziskajā sagatavotībā un kustību treniņiem, runāja par raksturīgākajām kļūdām un kā tās nepieļaut.

LSSS basketbola treneris Kaspars Mājenieks, kurš strādā ar pusaudžu vecuma basketbolistēm uzsver: “Stāja mūsdienu jauniešiem ir problēma, seminārā dotās zināšanas noteikti palīdzēs radoši strādāt ar tās koriģēšanu. Interesanti, ka Ēriks Visockis stāstīja, kā koriģēt stāju jauniešiem gan treniņa iesildošā, gan galvenajā daļā, turklāt – kā vienu vingrinājumu, pamainot nianses, var izmantot dažādos sporta veidos. Tas veicina domāt, ko mēs dodam bērniem un jauniešiem, ieliekot savu kreativitāti.”

Treneri vienbalsīgi atzina, ka šāds seminārs ir svarīgs tieši pirms sezonas un saka paldies par iespēju tādā piedalīties. Liepājas Sporta spēļu skolas treneri atzīst Ērika Visocka skatījumu par iedvesmojošu un savādāku nekā ierasts un pielietos to praksē savos sporta veidos.

 

 

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola

+skatīt vairāk
 
 

Bezmaksas Seminārs Mūsdienu tendences sportistu fiziskā sagatavošanā

Informējam, ka 14. septembrī notiks seminārs, kuru vadīs vispārējās fiziskās sagatavotības treneris un fizioterapeits Ēriks Visockis. Seminārs ir bez maksas. Aicināti piedalīties visi interesenti.

+skatīt vairāk
 
 

Jauno audzēkņu uzņemšana basketbolā

Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola nodaļa uzņem zēnus un meitenes vecumā no 6 -16 gadu vecuma (2012. - 2002.gads).

Jaunākās sākumu sagatavošanas grupas bērniem (6-9 gadi) treniņi notiek 3 reizes nedēļā, bet pārējām grupām no MT1 līdz MT7 (8-16 gadi) - no 4 līdz 5 reizes nedēļā.Mācību treniņi procesi notiek Liepājas Olimpiskā centrā (Brīvības ielā 39) un  īrētās Liepājas sporta  zālēs,  darba dienās. Mājas un izbraukumu sacensības (sestdienās un svētdienās).

Audzēkņu uzņemšanai Liepājas Sporta spēļu skolā nepieciešams, lai bērna vecāks vai likumiskais pārstāvis ierodas Liepājas Sporta spēļu skolā (Brīvības iela 55, 3.stāvs, 307.telpa), līdzi ņemot:

Ar basketbola nodarbību grafiku iespējams iepazīties ŠEIT.

 

 

 

 

+skatīt vairāk
 
 

Zeltu un bronzu izcīna liepājnieki

Laikā no 21.-23.augustam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās ‘’9.Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss 2018’’ turnīrs basketbolā.

+skatīt vairāk
 
 

Kaspars Mājenieks atgriežas no Pasaules kausa basketbolā U17 vecuma grupā juniorēm

No 21. jūlija Minskā sākās 2018. gada lielākais basketbola pasaules notikums U17 grupā juniorēm -Pasaules kausa izcīņa.

Latvijas izlase turnīra laikā aizvadīja 6 spēles, iekļūstot ceturtdaļfinālā, kur meitenes tikās ar  Eiropas čempionvienību - Francijas izlasei. Diemžēl nācās piekāpties un turpināt cīņu par 5./8. vietu. Latvija izgāja laukumā pret Itāliju un, piekāpjoties dienvidniecēm, turnīrs tika noslēgts ar augsto 8. vietu!

Lepojamies ar liepājniekiem U17 jauniešu Latvijas izlasē:

Galvenais treneris Kaspars Mājenieks
Trenera asistents Krists Pīternieks
Kopā ar treneriem Latvijas izlasei pievienojās arī trīs Liepājas Sporta spēļu skolas spēlētājas: Paula Kļeščova, Līna Loceniece un Elvija Veršele.
Apsveicam Basketbola saimi ar lielisku sniegumu Pasaules kausa izcīņā un 8. vietu!

+skatīt vairāk
 
 

LJBL Čempionātu U12 un U13 grupā meitenēm liepājnieces 2. vietā

Persil U12 un U13 vecuma grupām zēniem un meitenēm regulārais čempionāts tika izspēlēts četrās kārtās. Pēc 4.kārtas rezultātiem (lielākā punktu summa), U12, U13 vecuma grupās tiesības piedalīties ast

+skatīt vairāk

1 2 3 4 5 6 7 8